کد خبر : 430
تاریخ انتشار : یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۶

تعجیل ۵ تا ۱۰ دقیقه‌ای در پرواز‌های حج

تعجیل ۵ تا ۱۰ دقیقه‌ای در پرواز‌های حج

[ad_1] به گزارش پیمان دوستی؛ آقای حسام قربانعلی گفت: به جزء یک پرواز که ۶ ساعت تاخیر داشته، تاکنون پروازهای حج تاخیری نداشته است وحتی تعدادی از پروازهای حج هم با تعجیل ۵ تا ۱۰ دقیقه ای روبرو بوده است. به گفته سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران،  تاکنون ۱۱ درصد از پروازهای حج انجام

[ad_1]
به گزارش پیمان دوستی؛

آقای حسام قربانعلی گفت: به جزء یک پرواز که ۶ ساعت تاخیر داشته، تاکنون پروازهای حج تاخیری نداشته است وحتی تعدادی از پروازهای حج هم با تعجیل ۵ تا ۱۰ دقیقه ای روبرو بوده است.

به گفته سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران،  تاکنون ۱۱ درصد از پروازهای حج انجام شده و از آغاز عملیات حج تاکنون پروازهای مدینه  از سه استان مازندران ، یزد و تهران انجام شده  است و از فردا هم پروازهای حج از استان اصفهان آغاز می شود.

او می گوید: امروز  ۹ پرواز به مقصد مدینه از سه فرودگاه یزد، ساری و فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام شد که از فرودگاه سازی سه پرواز به شماره ۱۵۲۴ در ساعت ۸:۲۰ دقیقه  پرواز ۱۵:۱۴ در ساعت ۱۷  و پرواز ۱۵۱۸ در ساعت ۱۸  انجام شده همچنین سه پرواز از یزد به مقصد مدینه به شماره پرواز  ۱۶۰۰ در ساعت یک بامداد، پرواز ۱۶۱۶ در ساعد ۴:۲۰ دقیقه و پرواز ۱۶۰۲ در ساعت ۱۴:۱۰ دقیقه  انجام می شود.

به گفته سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، سه پرواز به مقصد مدینه به شماره پرواز ۱۶۰۸ در ساعت ۲:۳۰ دقیقه، پرواز ۱۶۱۲ به مقصد مدینه در ساعت ۸:۵۰ دقیقه و پرواز ۱۶۱۰ در ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه انجام می شود و فردا هم ۹ پرواز به مقصد مدینه خواهیم داشت.

او می‌گوید: درحال حاضر پرواز‌های  تمامی حجاج از طریق هواپیما‌های ایرباس ۳۰۰-۶۰۰ انجام شده و تاکنون پرواز حجاج از سه استان کشور انجام شده است.

 

[ad_2]

منبع خبر

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.