شایعاتی نگران‌کننده درباره «جک نیکلسون»

گزارش‌هایی نگران کننده اما تائید نشده از شرایط سلامتی «جک نیکلسون» بازیگر مطرح سینمای جهان منتشر شده که او مبتلا به زوال عقل شده و در ۸۵ سالگی به تنهایی زندگی می کند.

به گزارش پیمان دوستی ، آخرین باری که «جک نیکلسون» در انظار عمومی دیده شد به اکتبر ۲۰۲۱ بازمی‌گردد که همراه با پسرش برای تماشای مسابقه بسکتبال تیم لیکرز به استایوم رفته بود و از از آن زمان تاکنون هیچ خبری از وی نیست و منابع نزدیک به او، عمیقاً نگران سلامتی این بازیگر کهنه‌کار و بازنشسته هالیوودی هستند.

«نیکلسون» از زمانی که در سال ۲۰۰۵ عمارت مجلل خود در بورلی هیلز را به قیمت ۵ میلیون دلار از «مارلون براندو» خریداری کرد، آن جا را به قلعه شخصی خود تبدیل کرد. بدیهی است که همه گیری جهانی و ترس از ابتلا به کووید، حضور او در انظار عمومی را دشوارتر کرده است اما گزارش اخیر وبسایت رادارآنلاین، نسبت به سلامتی این بازیگر برنده سه جایزه اسکار هشدار داده چرا که افراد نزدیک به او در صنعت سینما ، بسیار نگران وضعیت او هستند.

یک منبع خبری در گفتگو با رادارآنلاین، فاش کرد.: «او خانه‌اش را به عنوان قلعه خود پذیرفته اما مردم دوست دارند که او از خانه بیرون بیاید و به آنها اطمینان دهد که حالش خوب است. جک با برخی در تماس است به پسر و شاگردش «ری»، که بسیار به او افتخار می کند، اما دوران معاشرت جک مدت‌هاست گذشته است. مارلون براندو پس از گذراندن چنین زندگی رنگارنگی در یک انزوای مجازی مُرد و دوستان جک نیز نگران این موضوع هستند. تنها ارتباط او با جهان فرزندانش هستند، اما ظاهرا او دیگر نمی‌خواهد با واقعیت روبرو شود و این ناراحت کننده است».

منبع : ایسنا